DOĞAL SAÇ ÇIKARAN FORMÜL

Kellik  alopesi adı ile bilinir (Alopesi areata (Latince: Alopecia areata) ya da halk arasındaki adıyla saçkıran ya da kılkıran hastalığı, saçlı deri, sakal bölgesi, kaşlar, kirpikler ve diğer vücut kıllarının, belli bir belirti olmaksızın, tüm vücuda yayılmış bir biçimde dökülmesiyle kendini gösteren bir hastalıktır.

Piyasada güçlü saç büyütücü olarak farklı ürünler önerildiğini biliyoruz, ancak görünüşe göre hiç biri vaat edilen etkileri sağlamıyor. Ayrıca, sağlığınız için zararlıdırlar ve olumsuz etkilere neden olurlar ve vücuda zarar verirler. Dahası, bu ürünler çok pahalıdır ve tüm insanlar bunları karşılayamazlar.

Neyse ki, daha ucuz, daha güvenli, daha sağlıklı ve bu ticari saç ürünlerinden daha etkili doğal ilaçlarınız var. Bu yazıda saç dökülmesini önlemenize ve sağlıklı saç büyümesini teşvik etmenize yardımcı olacak bu doğal saç maskesini tarifi verelim.

Doğal Saç çıkaran formül

  • 1 yemek kaşığı  Organik çiğ bal
  • 2 yemek kaşığı Hint yağı

Yol:

Her şeyden önce, bir kutuya (yukarıda bahsedilen) tüm malzemeleri koyun ve güzel ve homojen bir karışım elde edilinceye kadar karıştırın. Daha sonra, ortaya çıkan karışımı saç derinize ve saçınıza uygulayın ve hafifçe masaj yapın. İşiniz bittiğinde, bir duş başlığı koymanız ve en az 3 saat boyunca bırakmanız gerekir  vaktiniz yoksa ama bizim önerimiz  gece sürün streçleyin sabahleyin diplerini çok ovalamadan doğal bir şampuan ile yıkamanız.

Hafta da 3 sefer l başlayın ikinci hafta 2 kere üçüncü hafta bir kere sonra 15 günde bire düşürün.

Daha önceki formülümüz

https://aciyason.com/2016/05/22/sac-dokulmesine-son/

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s