ENERGETİX MANYETİK TAKILARLA KARİYER

ENERGETİX MANYETİK TAKILAR

Almanya menşeili, Dünyada 34 Ülkede yaygın olan, ünlülerin de tercih ettiği, Türkiye’de ise resmi olarak Kasım ayından itibaren etkinliğe geçmiş Manyetik Terapi Takıları (Wellnes Ürünleri) tasarlayıp,pazarlayan sektöründe bir numara kabul edilen bir firmadır. Ürünler; sadece takı olmaktan çok, üzerilerindeki özel magnetler sayesinde, insan(çocuk da dahil) ve hayvanların sağlığına olumlu yönde katkıları kanıtlanmış olan manyetik terapi uygularken, şıklıkları sayesinde üzerimizde gönül rahatlığıyla taşınabilirliği olan aksesuarlardır..

Ürünler arasındaki farklar sadece üzerindeki magnet gücüdür. Wellnes kategorisindeki vücut için olan kalp magnet ve daha çok erkekler için tasarlanan strip en yüksek güce sahip olup, diğer aksesuarlar 1200 gaussluk güçleriyle hepsi aynıdır. Bileklik ya da diğerlerinin seçimi sadece kişinin kendi tarzına ve zevkine göre değişebilir. Bunların haricinde içtiğimiz konserve denilebilen ( ölü su da denilebilir) suları, aktif ve de oksijen ve mineral açısından zenginleştirip faydalı hale getiren su çubuklarımız mevcuttur.

Ürünlerin şu an belli satış noktaları olmamakla birlikte, şirket Türkiye’de çalışan bazı firmalarla (Amway, Oriflame, Avon..) benzer şekilde Network Marketing (Doğrudan Pazarlama) Yöntemi ile sisteme üyelik yoluyla girenler üzerinden satışı gerçekleştirir. Sisteme bir üye vasıtasıyla, onun bir alt kolu olarak dahil olunur. Başlangıçta alışveriş için %20 iskonto ile başlayan bir danışman, performansına ve satış+yaptığı üyeliklerden aldığı puanlar ile kalifikasyon sürecinde %25-%30-%35 ve son olarak da %40 iskonto ile alışveriş yapma hakkına sahip olur. %69 lara varabilen yüksek kar marjlarına çıkabilirsiniz. Bu süreç içerisinde kendi altında topladığı ekiplerin yaptığı üyelik ve satışlardan da ay sonunda hesabına geçmek üzere komisyon toplar.

Arkanızda 12 yıllık, Dünya çapında, Alman bir firma güvencesi ve sermayesi ile sizin adınıza her türlü reklam ve desteği temin eden, yeni bir iş, kariyer, yeni sosyal çevre ve aktivasyon ve de en önemlisi iyi bir gelir kaynağı sağlayacak böyle bir işe girmenin maaliyeti ise çok düşüktür.

Size bir üyelik ve de Web sitesinde kişisel hesabınızı görüp takip etmeniz için şifre verilir. Bu web sitesi üzerinden dilerseniz kendi websatış sitenizi aktive edebilirsiniz.

Şıklık ile Sağlığı bir arada barındıran, kaliteyi sunarken kazandıran bu eğlenceli çalışma ortamına hepiniz davetlimizsiniz.. İster başlangıçta sadece müşterimiz olarak bir ürünümüzü deneyerek başlar ve sonra memnuniyetinizi bildirirsiniz. Dilerseniz sizde danışman arkadaşlarımızın arasına katılıp, şıklık, sağlık, kazanç üçlüsüyle kariyer basamaklarını tırmanabilirsiniz…

Ürünlerimizi Web sitemiz ve facebook sayfalarımız üzerinden inceleyebilir, soru sorabilir, temin edebilir, üye başvurusunda bulunabilirsiniz…

Facebook sayfamızdan Ürünlerin yanısıra, “Manyetik Alan”,”Manyetik Terapi”,gibi günümüzde tıbbın ve ülkemizde ve dünyada birçok doktorun kabul ettiği “alternatif tedavi” konularında bilgi edinebilir, klinik test sonuçlarına ulaşabilirsiniz…

ENERGETİX MARKETİNG DİREKTÖR

Feray Ertemel

@feray.energetix.tv

https://feray.energetix.tv/firsatlariniz.aspx?loc=tr

http://energetixmanyetikterapi.tumblr.com/

feray.energetix.tv  /instgram

/

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s