MASAJ KURALLARI

MASAJ ÖNCESİ DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KURALLAR

Randevu alın!

İyi bir masaj merkezi bulmak için en önemli şey tavsiyedir. Arkadaşlarınıza sorun ya da internet üzerinden gidebileceğiniz merkezlerin fiyatları ve kalitesiyle ilgili yorumlara bakın. Araştırmanızı iyi yapın çünkü masaj rahatlattığı kadar sakatlıklara da neden olabiliyor. Bunun için gittiğiniz merkezdeki terapistlerin uzman olmasına özen gösterin. Masaj merkezinden seans ücretleri ile ilgili bilgi almayı unutmayın!

SESSİZ OLUN!

Salona girerken yavaş olun ve kısık sesle konuşun.Masaj sırasında vucut gevşediği için uyku moduna geçilir.Bu yüzden salona girerken ne kadar sessiz olursanız başkalarını rahatsız etmemiş olursunuz.Aynı şey sizin içinde geçerlidir.

Dakik olun!

Rahatlatıcı bir masaj istiyorsanız, zamanında orada olmaya özen gösterin. Böylece tam zamanında hazır olursunuz. Masaja geç gittiğiniz takdirde, sizden sonra müşteri olacağı için, terapist tam saatinde masajı bitirecektir, siz de verimli bir seans geçirememiş olacaksınız.

Salona girmeden önce telefonunuzu kapatın yada sessize alın!

Masaj, tamamen rahatlamak ve tüm streslerinizden kurtulmak için yaptırdığınız bir şey olduğu için, masaja gitmeden önce çevrenizdekilere de haber vererek telefonunuzu kapatın yada sessize alın.Masaj sırasında telefonla konuşmak başkalarına saygısızlıktır.

Tuvalete gidin!

Masaj öncesinde, tuvalet ihtiyacınızı giderin, çünkü masaj bölünürse hiçbir anlamı kalmayacaktır.

Üzerinizi çıkarın!

Üzerinizde bir tek külodunuzun kalacağının bilincinde gidin tabiki üzerinizdeki havlunun altinda. Bunun nedeni, terapistin vucudunuzda rahat çalışabilmesi için hiçbir engel olmamasıdır. Masaj sirasinda havluyu bölgesel aralar ayni zaman da üşümemeniz için.Unutmayınki sadece şifalanmaya geldiniz.

Konuşun!

Masaj başladığı andan itibaren terapistinizle iletişim içerisinde olun ancak sadece sizi rahatsız eden ne varsa onu sessizce söyleyin.Onun dışında konuşmayın. Müzik sesi fazla olabilir, içerisi çok sıcak olabilir veya masaj çok sert yada çok hafif gelebilir … Kendinizi sıkıntıya sokup verimsiz bir terapiye sebep vermeyin.

Arınmaya hazır olun!

Masaj esnasında eğer bir sorununuz ya da masajla ilgili bir isteğiniz yoksa, gözlerinizi kapayın ve işi, işin uzmanına bırakın.

Uygun paketler alın!

Uygun paket programları alırsanız aynı spor salonlarındaki gibi
kendinizi zorunlu hissedersiniz.
Unutmayın ki en ağır işçiniz bedeninizdir ve en büyük ödülü hakkeder.

Ciddi olun!

Profesyonel sağlık masajlarınin yapıldıği salonda terapistlere ETIK olmayan davranışlarda bulunmayin!Terapistler işi bırakır siz afişe edilirsiniz!

Güven duyun!

Profesyonel ciddi salonlara ailenizle,sevdiklerinizle ve çocuklarınızla gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.
Unutmayınki masaj sağlık terapisidir

@aytemer #aytemer

Google -Aytemer ayak ve vucut terapi merkezi

Facebook-aytemer

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s