Cildi Gençleştiren Manyetik Maske

UCLA Medical Center, Harvard Üniversitesi ve Londra St. John Enstitüsü gibi saygın eğitim kurumlarında başlayan dermatoloji kariyerine kendi bulduğu Lancer Metodu ile devam eden; bugün Lancer ürünleri ile ünü tüm dünyaya yayılan Harold Lancer, bu kez bambaşka bir gençleştirme yöntemi ile karşımıza çıktı. Manyetik Maske!

Bu maskenin mucidi Lancer Bakım Ürünleri’nin kurucusu, Ellen DeGeneres, Ryan Seacrest, Lucy Hale ve Kim Kardashian gibi isimlerin dermatolojisti, Doktor Harold Lancer!

İçeriği;Retinoik asit ve minerallerden oluşan pudra, bir de mıknatıs

Retinoik asit; A vitamininin doğal bir türevidir. A vitaminin hareketli parçası olan retinoik asit yaşlanma karşıtı bir bileşendir. Kırışıklar, güneş ışınlarının kişinin cildine verdiği hasar ve cilt lekelerinin giderilmesin de retinoik asit sürülmesi tavsiye edilmektedir.Topikal olarak hafif ışıktan etkilenerek zarar gören ciltteki kırışıklıkların, kahverengi lekelerin , Kırışıklar, güneş ışınlarının kişinin cildine verdiği hasar ve cilt lekelerinin giderilmesin de retinoik asit sürülmesi tavsiye edilmektedir.pürtüklü görünümün ve gevşekliğin azaltılmasında etkilidir.

Retinoik asit kullanım alanları

A vitamini yoğunluklu olduğu için kişilerde yaşlanma etkisini azaltmak için tercih edilmektedir. Özellikle deri yaşlanması ve yıpranmasının tedavisinde A vitamini kullanılır. Retinoik asit içeren gıdalar kişilerde cilt güzelliğine fayda sağlar.

Öncelikle yüzünüzü hafifçe temizliyorsunuz. Ardından bu maske ile yüzünüzü kaplıyorsunuz. Yüzünüzde önce bir sıcaklık, ardından nane etkisini andıran hafif bir serinlik hissediyorsunuz. İşte bu esnada, pudranın içinde bulunan retionik asit cildinizi tamir ediyor, temizliyor, kolajen üretimini hızlandırıyor, sizi gençleştiriyor. 

Ürünün özel mıknatısı, demir mineralleriyle yüklü pudrayı hafifçe yüzünüzden çıkarmaya başlıyor. Yaşlanmayı önleyici bileşenler yüzünüzde kalıyor, cildiniz tarafından emiliyorlar, üstelik hafif de nemli bir his bırakıyorlar.

Ürünün ve sağladığı bu hissin sağladığı bir güzellik daha var: Manyetik maskeyi yüzünüzden çıkardıktan sonra başka bir nemlendirici ürün kullanmanıza gerek  kalmıyor!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s