Canlı Su

Kanserin gerçek nedenini bulan Nobel ödüllü Dr. Otto H Warburg, kanserin temelinde yatan sebebin oksijen eksikliği olduğunu tespit etmiştir. Oksijen eksikliği, vücudun asit seviyesinin yükselmesine neden olur. Dr. Warburg ayrıca kanser hücrelerinin anaerobik olduğunu (oksijen ile nefes almadıklarını) bulmuştur; yani vücudun alkalin durumu gibi yüksek oksijen içeren durumlarda yaşayamazlar.

Tüm normal hücrelerin kesin bir oksijen ihtiyacı vardır, ancak kanser hücreleri oksijensiz yaşar,bunun hiçbir istisnası yoktur.

Vücudumuzun hastalıklara yakalanma sebeplerinden biri de oksijensizliktir. Oksijenle yeterli beslenemeyen hücrelerimiz ya ölüyorlar ya da yaşayabilmek için az oksijenle yaşayan forma dönüşüyorlar. Bu yeni forma dönüşmüş hücreye de kanser hücresi deniyor.

Başta Kanser ,bir çok hastalığa yakalanmamak için  asidik vücut olmamak yani PH değerinin düşmemesi için alınması gereken önlemlerden biri de bol oksijendir.Bu bağlam da suda var olan oksijenin hücrelere % 100 çekilmesini sağlamak için suyu iyonize eden su çubuğu önemlidir.

Çünkü suyun kaynağından ilk çıkmış hali gibi suyu diri canlı su yapar. Satın aldığımız durgun sular ölü sudur.Su yeraltında ilerlerken çeşitli mineralleri de bünyesine katarak yoluna devam eder, enerji yüklüdür hareket eder ve yeryüzüne çıktıktan sonra kazanmış olduğu antioksidan gibi bazı özellikleri yitirmeye başlar. Yani molekülleri yapışmış çökelmiş sudur. Bu sudaki molekülleri mıknatıs çubuğu ayrıştırarak kaynak suyu haline getirir ve bu sudaki oksijenden vücudumuzun yararlanmasını sağlar. 

iyonize_su-horz

Ayrıca hücre geçirgenliğini kolaylaştırır..Bekleyen su zamanla oksidan hale dönüşür. Antioksidan sular tüketildiği vakit molekül yapıları küçük olduğundan hücrelere nüfus etkisi diğer normal sulara göre 3 kat daha hızlı gerçekleşir. Besinleri hücrelere taşıma ve asidik artıkları ve toksinleri vücuttan atma işlemi daha etkili ve hızlı gerçekleşir.İşlevi suya element yüklemek değil partikül büyüklüğünü ayarlamak. Hücre duvarından oksijen ve besin öğelerinin geçmesi için geçirgenliği arttıracak büyüklüğe getirmesi kolaylaştırması. Çubuk tabi ki suyun içine madde ekleyemez topaklanmayı küçültüp hücre içine alacak boyuta getirir.

Aşagıdaki resim örneği ile..

su_molekulleri1

 

Su çubuklarının yaydığı dalgalar; Suyu iyonize eder. Ortama (-) iyon salar. Serbest radikaller, oksidanlar gibi zararlılar (+) yüklü iyonlar taşırlar.

Mıknatıs özelliği ile (-) iyonlar (+) iyonları çekerek birleşip kenetlenir ve vücudumuzdan dışarı atar.

adsiz

Sağlıklı ve uzun yaşam konusunda araştırma yapan bazı antropologlar ve bilim adamları, dünyanın değişik bölgelerinde, yetişkin hastalıklarını tanımadan 120 yaşına kadar sağlıklı olarak yaşayan, hatta 75-80 yaşlarında çocuk sahibi olan insanları incelemişlerdir. Bu bölgelerde yaşayan genç ihtiyarların sağlıklı ve uzun yaşam sırlarının, buzullardan gelen, bol miktarda oksijen ve iyonize mineraller içeren, molekül yapısı küçük, alkali yapıda su kullanımı olduğu sonucuna varmışlardır.

 

DANIŞMA HATTI:0506 923 13 23

https://feray.energetix.tv/

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s