REFLÜ BİTKİSEL TEDAVİSİ

Yıllardır reflü hastalığı nedeni ile sıkıntı mı çekiyorsunuz?
Çay, kahve, sigara, yağlı yemekler, salçalı yemekler vb. reflünüzü azdırıyor mu?
Reflü hastalığının ilaçla kesin tedavisi olmadığını biliyorsunuz, sadece mide asidinin keskinliğini azaltan bazı ilaçlarla biraz rahatlama sağlanıyor ancak bu şekilde mide asidinin asidik oranını azaltarak işlevini de bozmuş oluyoruz.
Kısacası şu anda reflünün kesin bir İLAÇ tedavisi yok.

Şimdi reflü hastalığından nasıl kurtulacağınızı anlatalım.
Bu formülü uygulamaya başladıktan birkaç gün sonra %60-%70 rahatlayacaksınız.

REFLÜ TEDAVİSİ İÇİN FORMÜL:

1. Yumurta sarısı (çiğ)
2. Süt
3. Bal

1 su bardağı sütün içine bir yumurta sarısını çiğ olarak (yani pişmemiş yumurta sarısı) atıyorsunuz ve 3-4 kaşık bal ilave edip iyice karıştırıp her sabah kahvaltıdan önce ve her gece yatmadan önce bu karışımı içiyorsunuz.
Her sabah hazırlanıp içilecek, her akşam hazırlanıp içilecek.
Yani her sabah kahvaltıdan önce bir bardak süt-yumurta sarısı-bak karışımı  ve her gece yatmadan önce yine bir bardak süt-bal-yumurta sarısı karışımı içilecek.
Günde 2 bardak olmak üzere, 7 günde toplam 14 bardak süt-yumurta sarısı-bal karışımı içmiş olacaksınız.

Hiçbir yan etkisi yok.Üstelik reflünün tek ve kesin çözümü.
İlk iki gün zaten etkisini hemen anlayacaksınız.7 günün sonunda ise reflüden eser kalmayacak.
Karışım ılık veya soğuk olsun, bir bardak karışımı 3 yudumda içiniz.Özellikle ilk gün aşırı yanma olabiliyor, daha sonraki günler ise iyileşiyorsunuz.

Sütün hazır süt değil de köy sütü olması, yumurtanın ise köy yumurtası olması, balın da güvenilir temiz bir bal olması özellikle Kestane Balı olması (kestane oranı en az yüzde 70 – 80 olmalıdır) çok çok daha iyi olur, % 99 olumlu netice

1. Gün Sabah : Aç karnına 1 su bardağı ılık veya soğuk süte bir çiğ yumurta sarısı ve 2-3 yemek kaşığı bal karıştırın, oturarak üç yudumda içip bitirin.Sabahları ilk olarak bunu yapın, 5-10 dakika sonra kahvaltıya geçebilirsiniz.

1. Gün Gece : Yatmadan evvel 1 su bardağı ılık veya soğuk süte bir çiğ yumurta sarısı ve 2-3 yemek kaşığı bal karıştırın, oturarak üç yudumda içip bitirin ve yatın.Bunu içtikten sonra herhangi bir şey yiyip içmeyin.

2. Gün Sabah : Aç karnına 1 su bardağı ılık veya soğuk süte bir çiğ yumurta sarısı ve 2-3 yemek kaşığı bal karıştırın, oturarak üç yudumda içip bitirin.

2. Gün Gece : Yatmadan evvel 1 su bardağı ılık veya soğuk süte bir çiğ yumurta sarısı ve 2-3 yemek kaşığı bal karıştırın, oturarak üç yudumda içip bitirin ve yatın.

3. Gün Sabah : Aç karnına 1 su bardağı ılık veya soğuk süte bir çiğ yumurta sarısı ve 2-3 yemek kaşığı bal karıştırın, oturarak üç yudumda içip bitirin.

3. Gün Gece : Yatmadan evvel 1 su bardağı ılık veya soğuk süte bir çiğ yumurta sarısı ve 2-3 yemek kaşığı bal karıştırın, oturarak üç yudumda içip bitirin ve yatın.

4. Gün Sabah : Aç karnına 1 su bardağı ılık veya soğuk süte bir çiğ yumurta sarısı ve 2-3 yemek kaşığı bal karıştırın, oturarak üç yudumda içip bitirin.

4. Gün Gece : Yatmadan evvel 1 su bardağı ılık veya soğuk süte bir çiğ yumurta sarısı ve 2-3 yemek kaşığı bal karıştırın, oturarak üç yudumda içip bitirin ve yatın.

5. Gün Sabah : Aç karnına 1 su bardağı ılık veya soğuk süte bir çiğ yumurta sarısı ve 2-3 yemek kaşığı bal karıştırın, oturarak üç yudumda içip bitirin.

5. Gün Gece : Yatmadan evvel 1 su bardağı ılık veya soğuk süte bir çiğ yumurta sarısı ve 2-3 yemek kaşığı bal karıştırın, oturarak üç yudumda içip bitirin ve yatın.

6. Gün Sabah : Aç karnına 1 su bardağı ılık veya soğuk süte bir çiğ yumurta sarısı ve 2-3 yemek kaşığı bal karıştırın, oturarak üç yudumda içip bitirin.

6. Gün Gece : Yatmadan evvel 1 su bardağı ılık veya soğuk süte bir çiğ yumurta sarısı ve 2-3 yemek kaşığı bal karıştırın, oturarak üç yudumda içip bitirin ve yatın.

7. Gün Sabah : Aç karnına 1 su bardağı ılık veya soğuk süte bir çiğ yumurta sarısı ve 2-3 yemek kaşığı bal karıştırın, oturarak üç yudumda içip bitirin.

7. Gün Gece : Yatmadan evvel 1 su bardağı ılık veya soğuk süte bir çiğ yumurta sarısı ve 2-3 yemek kaşığı bal karıştırın, oturarak üç yudumda içip bitirin ve yatın.

Sabah kalktığınızda bir şey yiyip içmeden ilk olarak bunu için, sonra kahvaltı yapabilirsiniz.Gece yatmadan evvel de son içeceğiniz bu olsun, bunu için ve birşey yiyip içmeden yatın.Çok tatlı geldiyse üstüne su içilebilir.

Formül denenmiştir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s